Dobrý deň, ja si nemyslim že by boli treba stránku zlepšiť lebo je veľmi pekná. Mozem sa spýtať kde je gymnázium Rudolfa dupaka?
Diskusná téma: Ako zlepšiť túto stránku
Dátum: 09.03.2021
Titulok: Je to veľmi dobrá stránka
Dátum: 09.03.2021
Titulok: Re:Je to veľmi dobrá stránka
Dobrý deň pani Sonka. Gymnázium sa ešte stavia. Ďakujem za pochopenie.